HİZMETLERİMİZ

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ŞOFÖRLÜ ARAÇ KİRALAMA

7/24 lüks araçlarımızla şoförlü kiralama ve transfer hizmetleri sunuyoruz. Kaliteli hizmet sunmaya olan bağlılığımız ve değerli müşterilerimizin memnuniyetine olan bağlılığımız başarımızın anahtarıdır.

TUR PAKETLERİ

Seyahat meraklıları, maceracılar, kaşifler; Doğal güzellikleri, tadı veya tarihi izlemek isteyenler … Çok özel programlar ve ayrıcalıklı hizmetler sunan sayısız yerli ve yabancı turlarla heyecan verici deneyimler sizi bekliyor.

GEMİ TURLARI

Seyahat etmeyi sevenlerin yeni favorisi, gemi turları, dünyayı mavi denizlerde dolaşıyor. Yüksek denizlerde farklı seyahat rotaları ile tatile dayalı bir seyahat turu ile birden fazla ülkeyi ziyaret edebilir ve denizin sakin atmosferinde rahatlamanın tadını çıkarabilirsiniz.

SAĞLIK HİZMETLERİ

Türkiye, son 15 yılın başarılı reformları ile sağlık hizmetlerinde önemli gelişmeler sağlamıştır. Sağlık hizmetlerinde kalite, erişilebilirlik ve teknoloji geliştirilmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Sağlıkta Dönüşüm Programı ve ilgili reformlar, diğer ülkeler tarafından takdirle karşılanmaktadır.

HOTEL REZERVASYONLARI

Her bütçeye göre çok sayıda farklı fiyat alternatifi bulabileceğiniz imkanlar arasında popülerliğe, yıldız sayısına veya hizmet konseptine göre farklı seçenekleri inceleyebilir, otellerin hizmetlerini inceleyebilir, hizmetlerin fiyatlarını ve hizmetlerini karşılaştırabilirsiniz. otel.

TRANSFER

Sizi istediğiniz noktaya veya İstanbul’daki tüm otellere Sabiha Gökçen ve Atatürk Havalimanı’ndan transfer ediyoruz. Aynı zamanda şehir turu hizmetlerimiz de mevcuttur. Bize 7/24, 365 gün ulaşabilirsiniz.